fbpx

Vi hjälper dig till din nya drömkarriär


Te Crea Care bildades i maj 2013 i Helsingborg av Anna Hedvall och Anna Rosberg. Tillsammans har de en omfattande kunskap och erfarenhet inom vård och omsorg på varierande nivåer och inom olika organisationer.

Sedan starten 2013 har vi konstant vuxit och finns nu både inom vård och socialt arbete. Detta är ett resultat av att vi ständigt anpassar oss snabbt och effektivt och matchar våra kunders behov med våra anställdas önskemål. Vi har idag varierande och intressanta uppdrag som sträcker sig över hela Sverige. Te Crea Care är verksamt både inom den privata- och offentliga sektorn och har sedan starten byggt upp en gedigen personalstyrka som alltid levererar kompetenta medarbetare. Vi har en omfattande kompetens inom branschen med specialister på flera områden, vilket gör att vi att vi hela tiden ligger i framkant.

Med mod och hjärta engagerar Te Crea Cares kompetenta medarbetare sig ständigt i nya utmaningar och uppdrag.

Anna Hedvall
Upphandlare & Strateg

Tel: 0733 602 743
Mail: anna.hedvall@tecreacare.com

Anna Rosberg
VD

Tel: 0709 806 654
Mail: anna.rosberg@tecreacare.com

Robert Tjernström
Konsultchef

Tel: 0733 753 756
Mail: robert@tecreacare.com

Sarah Boustedt
Konsultchef

Tel: 0733 060 130
Mail: sarah@tecreacare.com

Veronica Wallerstedt
Affärsenhetschef

Tel: 0702 895 765
Mail: veronica@tecreacare.com

Pathricia Gullberg
Konsultchef

Tel: 0709 140 837
Mail: pathricia@tecreacare.com

Kontakta oss

Kontakta oss för mer information, vi hjälper dig!


Våra kontor

World Trade Center
Carl Krooks gata 18
252 25 Helsingborg

World Trade Center
Skeppsgatan 19
211 11 Malmö


Socialt arbete
E-post:
socionom@tecreacare.com
Telefon: 0702 895 765

Vård och omsorg
E-post: anna@tecreacare.com
Telefon: 0733 753 756
Telefon: 0709 140 837

Kontaktformulär


Dela gärna sidan: