Vi hjälper dig till din nya drömkarriär


Te Crea Care grundades 2013 och sedan dess har vi byggt upp en gedigen personalstyrka som alltid levererar kompetenta medarbetare inom den privata- och offentliga sektorn.

Vi har en omfattande kompetens inom branschen med specialister på flera områden, vilket gör att vi att vi hela tiden ligger i framkant.

Kontakta någon av våra konsultchefer för mer information.

Kontaktformulär

Olivia Thell

Konsultchef

Tel: 0733 753 755
Mail: Olivia@tecreacare.com

Nora Abdul-Karim

Konsultchef

Tel: 0733 759 445
Mail: Nora@tecreacare.com

Pathricia Gullberg

Konsultchef

Tel: 0709 140 837
Mail: Pathricia@tecreacare.com

Robert Tjernström

Konsultchef

Tel: 0733 753 756
Mail: Robert@tecreacare.com

Sanna Törngren

Konsultchef

Tel: 0733 605 051
Mail: Sanna@tecreacare.com

Sarah Boustedt

Konsultchef

Tel: 0733 060 130
Mail: Sarah@tecreacare.com

Veronica Wallerstedt

Affärsenhetschef

Tel: 0702 895 765
Mail: Veronica@tecreacare.com

Anna Hedvall

Upphandlare & Strateg

Tel: 0733 602 743
Mail: anna.hedvall@tecreacare.com

Anna Rosberg

VD

Tel: 0709 806 654
Mail: anna.rosberg@tecreacare.com