Petra Granlund
Operativ Chef

Kan vårdbemanning på sina fem fingrar. Sjuksköterska som gillar ordning & reda och har mer energi än de
flesta. Kopplar av med att passa barnbarn och spela padel.

petra@tecreacare.com

telefon 070-569 89 28

Sarah Ewens
Konsultchef Sjuksköterskor Skåne & Blekinge

Arbetat inom vården innan det blev en Masterexamen. På fritiden gillar hon att träna, laga mat och umgås med vänner/pojkvän och resa.

Älskar havregrynsgröt och är cool även när det stormar runt henne. Varje dag är inte lugn på kontoret.

sarah2@tecreacare.com

telefon 073-3759445

Hjalmar Lillfors
Konsultchef Primärvård & Rehab

Konsultchefen som ser humorn i tillvaron. Mer göteborgare i hjärtat än Håkan Hellström. Fotbollsälskare (gissa vilket lag?) som är ambitiös och använder kunskaperna från Handels till att ta jobbet som konsultchef till nya höjder.

hjalmar@tecreacare.com

telefon 076-860 63 95

Seyar Jahani
Konsultchef Sjuksköterskor Mitt

Är Te Crea Cares fitnessexpert efter många års tävlande inom bodybuilding.

Seyars motto att leva efter är ”Be humble, be hungry and always be the hardest worker”.

seyar@tecreacare.com

telefon 076-860 67 56

Pontus Pettersson
Konsultchef Sjuksköterskor Norr

Pontus är grym på att ha bollen i rullning, både privat och på jobbet.

Uppskattar varmare breddgrader, mat och dryck även om två småbarn styr tillvaron just nu.

pontus@tecreacare.com

telefon 073-306 01 30

Maria Nordin
Administration & Chefsbemanning

Efter många år inom vårdbemanning finns hon nu på Back-office. Ekonom som tycker om att utveckla och få struktur. Trivs både på och i vattnet året om.

maria@tecreacare.com

telefon 0730-415820

Vill du maila oss?
Maila anna@tecreacare.com

Journummer
Ring 073-375 37 56

Kontaktformulär